KURUMSAL

Hakkımızda

2008 yılında dünya pazarındaki ilaç yönetim sistemi cihazlarını incelemeye aldık. Ülkemizde ve dünyada ki ihtiyacı karşılamak için 2010 yılında AR-GE ekibimizi kurarak projeyi ülkemizde hayata geçirmeye karar verdik. Elektronik, mekanik ve yazılım dahil olmak üzere sistemi “PHARMED” markası ile 2014 yılında tamamen yerli olarak ilk üretimimizi gerçekleştirdik. AR-GE ekibimiz, pazardan aldığı eleştiri ve öneriler doğrultusunda sistemi geliştirerek 2015 yılında ülkemiz hastanelerinin hizmetine AGENA A.Ş. olarak sunmuştur.

AGENA A.Ş. olarak kaliteli yönetim anlayışı çerçevesinde yerli malı belgeli, CE sertifikalı, teknolojik ürün deneyim belgesi ve TSE satış sonrası, hizmet yeri yeterlilik belgelerine sahiptir. AGENA A.Ş. konusunda uzman AR-GE ekibi, üretim ve teknik servis ekibinin yanı sıra güçlü satış ve pazarlama ağı ile sektöre hizmet etmeye devam etmektedir.

Misyonumuz

Teknolojiyi yakından izleyerek, medikal sektörde yüksek kaliteli ürünleri en iyi hizmetle piyasaya sunan kalıcı bir marka olup insan hayatına ve yaşam kalitesine değer katmaktır.

Vizyonumuz

Mevcut ürün yelpazesini geliştirerek hizmet kalitesinde sektör liderliğini devam ettiren ve sonsuz müşteri memnuniyeti sağlayarak Dünya’da bilinen ve tercih edilen marka olmaktır.Markamızın değerini, toplum faydasını, stratejik düşünceyi ve uygun bilgi paylaşımını önemsiyoruz.