Pharmed Manager

Pharmed Manager” otomasyon sistemini yöneten sunucudur. Bu sunucu günlük, haftalık veya aylık envanter kullanımının takibi ve özelleştirilmiş raporlara erişimi sağlanır. Bu raporlama sayesinde istasyonlarda bulunan envanter stoğu optimize edilmesi amaçlanır.

Pharmed Window” sistem yöneticisine yardımcı ünite olarak entegre edilir. Eczane bölümüne kurulum yapılır. İstasyon bazlı olarak; kritik stok değerine yaklaşan ilaçlar, son kullanım tarihi yaklaşan ilaçlar veya tutarsızlık yaşanan ilaçlar… gibi özel durumları grafiksel olarak raporlayıp anlık olara ekran üzerinden kullanıcının uyarılması sağlanır.

Pharmed Backup” sistem yöneticisine yardımcı ünite olarak entegre edilir. Pharmed ilaç yönetim sisteminde bulunan tüm verilerin yedeklenmesi sağlanır. Yedekleme işlemi, belirlenen zamanlar içerisinde tüm sistemin yedeklemesini otomatik olarak yapar. Sistem güvenliğinin ön planda tutulması sağlanır.

Pharmed Console” sistem yöneticisine yardımcı ünite olarak entegre edilir. Eczacılar tarafından yardımcı ünite olarak kontrol edilir. Sistemin günlük ilaç hareketliliğinin kontrol edilmesi ve yönetilmesi sağlanır.